Honor 20 Pro 3
80
Views

Izgledalo je da se sve zna, no danas je GSM Arena objavila promotivne fotografije Honor 20 Pro mobitela koje su bez rupe u zaslonu, što su pokazivali dosadašnji renderi.

To znači da će Honor 20 Pro imati neku vrstu popup selfie kamere, i to nije nimalo loše – ekran je najbolji kad je cijelovit, bez notcheva, rupa ili pilula.

Također, pojavile su se dvojbe i oko glavne kamere. Sve glasine se slažu da će tu biti širokokutna kamera, ToF kamera i 3x zum kamera, ali glavni senzor bi trebao biti 40 MP iz P30 / P30 Pro dvojca.

To je uvjerljivo najbolja kamera / senzor na tržištu.

Honor 20 Pro 1

Nove informacija upućuju na mogućnost korištenja Sony IMX586 senzora s 48 MP, što poznajemo iz Honor View 20 mobitela. Naravno, radije bih da je to 40 MP senzor iz bratskog dvojca. Srećom, to je vjerojatnije.

Honor 20 Pro 2

Ono što je sigurno: bit će to FullHD+ OLED ekran dijagonale 6.1″ s čitačem otiska prstiju ispod zaslona. Honor 20 Pro pogonit će Kirin 980 a selfie kamera će imati raskošnih 32 MP.

Honor 20 Pro 4

Uz očekivano dobru cijenu, Honor 20 Pro bi mogao pomrsiti račune konkurenciji u flagship klasi mobitela.

Bit ćemo pametniji nakon što ga isprobamo u Londonu, očekujte ekskluzivne hands on materijale 🙂

Article Tags:
·
Article Categories:
Mobiteli · Novosti
Sasa https://preporucamo.com

Autor ovih redaka ima desetljeće iskustva pisanja tema brojeva za Mobil Media, VIDI, BUG i PCCHIP. Nakon što mu je to dosadilo otvorio je svoj portal, bolji od svih navedenih, koji upravo čitate :-). Možete me kontaktirati na sasa@preporucamo.com ili na 095 8595 750 putem WhatsAppa

Odgovori