1 68
1
Views

Samsung Repair Bus predstavlja inovativan način pružanja tehničke podrške koji je pristupačniji i praktičniji, posebno za one koji bi mogli imati poteškoća s putovanjem do servisnog centra. Dolaskom izravno korisnicima, Samsung koristi trend usluga na zahtjev koje zadovoljavaju potrebe zaposlenih pojedinaca ili onih koji žive u izoliranijim područjima.

Samsung Galaxy S24 Ultra u novoj Titanium Žutoj boji

Plan širenja koji uključuje pokrivanje svih gradova s više od 20.000 stanovnika do kraja 2025. godine prilično je ambiciozan i pokazuje posvećenost širokom pokrivanju.

1 68

Mogućnost rješavanja ne samo hardverskih problema, kao što su zamjene zaslona i baterija, već i ažuriranja softvera i sigurnosnih kopija podataka, može bitno koristiti korisnicima koji nisu vešti u korištenju tehnologije.

Samsung Galaxy Watch Ultra – potvrđen, s cijenom od 700$

Ova usluga posebno je korisna tijekom događanja poput Europskog nogometnog prvenstva, gdje visoki promet posjetitelja može povećati potražnju za brzim i praktičnim servisnim uslugama.

Osim toga, struktura naknada, s premijskom uslugom od 20 eura za popravke pokrivene jamstvom, izgleda razumna, pretpostavljajući da su troškovi popravaka koji nisu pod jamstvom konkurentni.

Samsung Galaxy Z Flip / Fold 6 (makete) pred nama – predstavljanje 10.07.2024.

Širenje ove usluge na druge zemlje mogao bi biti odličan potez, s obzirom na globalni trend prema mobilnim i fleksibilnim modelima usluga u različitim industrijama. Vjerojatno bi bio dobrodošao u područjima gdje je pristup servisnim centrima ograničen ili gdje Samsung ima značajan tržišni udio.

Što se tiče preferencija, dok neki ljudi možda još uvijek preferiraju tradicionalno iskustvo u servisnim centrima—gdje mogu istovremeno riješiti više upita ili kupovati dodatke—ova mobilna servisna usluga nudi modernu, bezbrižnu alternativu koja se dobro uklapa u suvremene potrebe potrošača.

Article Tags:
Article Categories:
Novosti · Poslovanje
Nino https://preporucamo.com/

Autor mnogih IT članaka, svojevremeno suvlasnik IT portala. Gaji velike osjećaje prema IT sektoru te uživa u njemu (naravno koliko mu to primarni posao dopusti). Svaki članak piše na sebi svojstven način te ima poseban pristup informacijama i donošenju istih.

Comments are closed.