samsung galaxy a7 2017 3
Mobiteli

Samsung A7 2017 – 5.7″ zaslon, vodootpornost

U kratkim crtama

Samsung je ove godine napravio izvrstan posao sa A serijom koja nudi kvalitetu i osjećaj S7 mobitela, izvrsnu bateriju, dobre mogućnosti i kvalitetnu kameru po...
Saša Kovačićek
Vrijeme čitanja
1 min čitanja

Samsung je ove godine napravio izvrstan posao sa A serijom koja nudi kvalitetu i osjećaj S7 mobitela, izvrsnu bateriju, dobre mogućnosti i kvalitetnu kameru po gotovo upola nižoj cijeni. Nova A serija za 2017 će tu tradiciju; A7 2017 će biti IP68 vodootporan mobitel sa 5.7″ Super AMOLED zaslonom.

Samsung je A 2016 seriju predstavio u prosincu 2015., stoga se uskoro očekuje službeno predstavljanje nasljednika. Nove informacije o A7 2017 (postojat će još i A3 i A5 2017) su na milimetar detaljne :).

samsung-galaxy-a7-2017-2

Konkretnije, navodi se da će gabariti Samasunga A7 2017 biti 157.69 x 76.92 x 7.8 mm, dolazit će sa Super AMOLED zaslonom dijagonale 5.7″ i FullHD rezoloucijom, a baterija će biti kapaciteta 3600 mAh.

samsung-galaxy-a7-2017

Samsungov Exynos 7880 čišset dolazit će i kombinaciji sa 3 GB RAM-a i 32 GB za pohranu, dok će kamera imati 16 MP senzor i F1.9.

Tu je i čitač otiska prstiju, te USB-C konektor no najzanimljivija novost jest IP68 certifikat što znači da mobitel podnosi zaron do 1.5 metara vode tijekom pola sata.

Bude li i ove godine SAmsung fino odmjerio cijenu, nova A serija će preuzeti titulu najprodavaniegj mobitela u 2016. godini.

Napisao/la

Saša Kovačićek

Saša Kovačiček glavni je urednik i osnivač portala Preporucamo.com, koji od 2010. godine razvija u jedan od najdugovječnijih tehnoloških medija u regiji. S više od 25 godina iskustva u tech novinarstvu, karijeru je gradio pišući za vodeće regionalne magazine Mobil Media, BUG, VIDI i PC CHIP. Specijaliziran je za detaljne recenzije mobitela, televizora, audio uređaja i ostale potrošačke elektronike. Njegov pristup ne svodi se na puko nabrajanje specifikacija, nego na praktičnu analizu stvarnog korisničkog iskustva kroz svakodnevno korištenje uređaja. Kroz njegove ruke prošle su stotine uređaja, a redakcija svake godine kupuje 2–3 flagship mobitela koji služe kao dugoročna referenca za testiranje i usporedbe. Kontakt: [email protected] | WhatsApp: 095 8595 750

Možda će vas zanimati

1 2
Mobiteli

iPhone 18 Pro (Max) / iPhone Fold – na prvim maketama

Samsung OLED TV wall
Novosti

Veličina televizora u cm — kalkulator i tablica dijagonala od 32 do 85 inča

f1 1
Mobiteli

Honor 600 Pro – 200MP i 9,000mAh!