112
Views

Kineski Lenovo izgleda da se priprema slijediti korake finske kompanije HMD koja ima u rukama brend Nokia. Pripremaju  se uskrsnuti kultni preklopni telefon Motorola RAZR V3.

Motorola RAZR V3 je jedan od najprodavanijih mobitela u 2004. i 2005. godini. Vjerujemo da mnogi koji ovo čitate ste nekada bili njeni ponosni vlasnici. Prema Yang Yuanqing, predsjedniku Uprave tvrtke,  na vidiku je  izdanje obnovljenog  modela.

9836b0ddf2be56f43e6267ed6b26eed9

Uprava Lenova vjeruje da bi  mogli  ovim poslovnim potezom ojačati svoju poziciju u razvijenim tržištima i oživjeti brend Motorola. Osobito tamo gdje  napori  za promicanje Moto pametnih  telefone nisu bili uspješni. Jedno od tih tržišta je SAD.

Ma što mi mislili o tome, izgleda da Lenovo kao jedan od nekad  kineskih tržišnih lidera pomalo gubi tlo. Nakon što su 2014. godine preuzeli Motorola mobilnu jedinicu, danas su pali na deveto mjesto u jakoj konkurenciji drugih kineskih proizvođača kao što su Huawei, Oppo i Vivo.

Već je u svibnju 2016., Motorola Mobility objavio videozapis koji prikazuje legendarni model Motorola RAZR V3, i mogući povratku na tržište.

https://www.youtube.com/watch?v=RVzE1YS9UWM

Što vi mislite o temi?

Article Tags:
Article Categories:
Mobiteli · Novosti

All Comments

  • Sad ce svi neki retro izbacivati

    Marinko Agic 4. ožujka 2017. 10:33
  • Nokia je nekako uspjela promasiti poentu sa novom 3310, svi su razocarani, vidjecemo hoce li V3 uspjeti.

    Dejan Jošić 4. ožujka 2017. 9:41
  • Jos uvijek imam ovaj mob. 🙂

    Ivan Peko 4. ožujka 2017. 1:35
  • eh moj šef imao RAZR, a ja V547… taman, šefovski i šljakerski kako mi se taj mob sviđo, jaooo, ali nisam imao za njega, pa kupio V547…

    Leo Benčević 3. ožujka 2017. 22:18
    • Ja sam nosio V3 dvije godine… već je bila debelo zastarjela, ali mi je bila totalno super…

      preporucamo.com 3. ožujka 2017. 22:37
    • Britva je u svoje vrijeme bio stvarno cool mob
      Ako britvu izbace opet, reinkarniraju, idealan mob za nezahtjevne i starije korisnike… možda je reinkarnirana 3310 bila “neuništiva”, ali britva je imala karizmu, bila statusni simbol… iskreno bih volio da je opet naprave, ako bi bila u rangu do 500 kn, mislim da bih je kupio… majci, njoj su preklopnjaci nekako oduvijek bili najdraži

      Leo Benčević 3. ožujka 2017. 22:43

Odgovori