Njemački retailer, tvrtka Saturn je objavila letke sa specifikacijama Huawei P20 i P20 Pro. Sada znamo baš sve, nakon što smo se ovih dana nagledali fotografija i neslužbenih specifikacija. Donosimo vam i link gdje možete pratiti predstavljanje Huaweia P20 i P20 Pro uživo.
Manje više, sve smo znali i ranije, izgled dolazi s ne baš omiljenom obrvom, no cijene i specifikacije su konkurentne, u skladu s Huawei imidžom. Prisjetim ose kako će izgledati P20 i P20 Pro:
Pogledajmo što je Saturnu pobjeglo…
Huawei P20 Pro
Tri kamere, u super impresivnom izdanju: 40 MP F1.6 (glavna širokokutna), 20 MP F1.6 (crno bijela), 8 MP F2.4 (telefoto kamera). Ono što ne piše jest tip zaslona, no znamo od ranije da će to biti OLED.
Raduje i 4000 mAh baterija, 6 GB / 128 GB memorija dok cijena hmm. Ako će kamera biti barem usporediva s drugim flagshipima u low light uvjetima, bit će to moj novi glavni daily driver mobitel. Ako ne, ostajem na S9+:-)
Huawei P20
Huawei P20 će također biti privlačan. Ok, nema 40 MP kameru i koliko znamo dolazit će s LCD zaslonom. No tu je raskošnih 128 GB za pohranu, što eliminira potrebu za memorijskom karticom, velika 3400 mAh baterija i zaista dobra cijena – samo 649 eura!
Ima li Huawei još koji trik u rukavu, a da nije procurio, saznat ćemo sutra. Prijenos uživo iz Pariza možete pratiti na ovom linku, sutra u 14 sati:
https://www.youtube.com/watch?v=nmyVH15r1lA
Kralj…je ogoljen…to mobitel za pickice tebi treba pravi muski telefon…a ne onaj na kojeg ces paziti bolje nego na zenu.
Moj godinu dana star S8 i danas izgleda kao svemirski brod u usporedbi sa ovim dizajnom 🙂
Nece Huawei nikad kao Samsung biti ili Ajfon, bar po pitanju izrade i kvalitet materijala od kojih se pravi… Kad vidim onaj tuzni MENI koji ima i sad evo P20 Pro povraca mi se. Kao telefon od 100 eu 😀
djeluje prejebeno… fkt buy best na papiru… al onda vidim taj zub i dodje mi da ga flexom odrezem… steta…
Cak i ak je smisleno napravljen?
how da faq to moze imat smisla?
Dario Waynder nemam pojma. Veci ekran sa tim govno pa ikonice pomaknute u kutove. Te male? Dizajnera treba pitat haha
?! i kaj kad gledam filmeke? posred ekrana to govno? dobim ospice kad vidim mrtvi pixel, a kamoli ovo hipstersko preseravanje….
Dario Waynder bas bum iso vidjet kad dode hahaha
nema potrebe… postoji YT
Trude se ovi kinezi nema govora,ali imaju jos da rade dosta.. jos uvijek kaskaju za iphone i samsungom..
Ono sto znamo, p20 kaska s cipsetom – kirin je sporiji od sd845. No ako kamere budu top, prezivjet cemo to 🙂
Tesko da ce biti top.skromno hoce ali top tesko…
Kenan Lypss Znat ćemo više za sat vremena, a najviše i najbolje – kad stigne na test.
Kenan Lypss nemas ti pojma. Huawei je Samsung a posebno Iphone vec i nadmasio, uzmi Mate 10 pro, svi se mogu sakriti pored njega.
Adnan Rahmanović tjesi se ti kinezima proso sam ja tu skolu meni se cini da ti nemas pojam. Nikad on nece nadmasiti samsung ni iphone,ti ako si kupio huvu to je tvoja stvar.
A sta je Samsung? Švabo? Amerikanac?
Juzna Korea.
kenane ne pricaj gluposti.
Ne pricam eto potpuna kopija iphona x.zub na ekranu kamere vertikalno i ispupcene toliko jadno. Kinez
Sigurno kaskaju hahahahah
Kenan Lypss
Plus senzor otiska prsta ispod ekrana kao S7 edge 😀 opasno kinezi kopiraju masu, pokupe od svakog po nesto i eto ti tel. 😀
I traze 900 eura jbt za huvu pa to je smijesno .
Sta mislite o novom sony xz2 telefonu,vredi li ga kupiti i kolika ce biti cena?
Tesko je reci, nismo ga jos testirali. S obzirom da je kamera manje vise ista kao na xz1, iati senzor i optika, prilicno je sigurno da ce biti slabiji u low light uvjetima od 2018 konkurencije
P20 pro se cini kao prava masina (barem na papiru). Nadam se da nece razocarati!
Samo cijena im je malo pretjerana bas kao i svima ove godine.
Cijena je paprena, ali ako će ove kamere biti zaista vrhunske – bez slabosti u low light uvjetima – Huawei P20 Pro će biti isplativ kamera freakovima poput mene 🙂
preporucamo.com slazem se, samo upitno je koliko ce zaista to funkcionirati! Iskreno se nadam da hoce jer unatoc “zubu” ide na listu potencijalnih kandidata za novi mob. ako zaista bude nesto novo, bolje i dosad nevidjeno!
Kad budete imali vremena, napravite komparaciju sa novim samsung uredjajima, zivo me zanima okrsaj ????????
Armin Podic Naći ćemo vremena. S9+ čeka novog izazivača, ćim stigne P20 Pro budemo usporedili kamere, naravno…
Čekam poređenje S9+ i P20 pro, živo me zanima koji će preovladati
Daca Malešević Mene također, tko pobjedi imat će čast (p)ostati moj glavni mob ????
preporucamo.com i moj, zato požurite jer ne mogu dočekati taj okršaj 😀 p.s. potajno navijam za p20 pro
preporucamo.com ima jos konkurenata za ovu godinu, nezaboravimo da je HTC sa U11 i U11+ napravio odlican posao, a i pixel 3 bi trebao poboljsati proslogodisnjeg kralja!
Ivan Repinac ni pod razno, u obziro dolazi samo huawei ili samsung 😉
Apsolutno. Da moram gledati u kristalnu kuglu, rekao bih da će U12+ imati najbolje kamere u 2018., no možda me P20 Pro ugodno iznenadi…
A te kada izađe mate 20 pro
Za koliko je S9+ pobjedio Pixel2 u foto testu, samo naslucuje da ce U12+ biti ubica, P20 mi se ne svidja no svakako jedva cekam testove.
Kralja nece skinuti nitko ove godine
Valjda samo ja još koristim LG Cookie ???? Kralj 2008
već me razočarao sa cijenom
Hamo telefon jeftin šta dobiješ za te pare.
Prema DxOMarku, da… No isti taj DxOMark je godinama hvalio Sony mobitele, koji su godinama bili najslabiji u klasi… Dakle, dok ne probam ništa ne vjerujem :). No prvi dojmovi, ovako an daljinu i nakon čitanih / gledanih hands on recenzija, je jako dobar