Huawei Watch GT 2 a
gadgeti

Stiže Huawei Watch GT2 s Harmony OS-om

U kratkim crtama

Huawei Watch GT 2 je procurio u dvije boje, i očekivano izgleda vrlo dobro. Huawei je završio s certifikacijom, i sve je zapravo spremno za...
Saša Kovačićek
Vrijeme čitanja
1 min čitanja

Huawei Watch GT 2 je procurio u dvije boje, i očekivano izgleda vrlo dobro. Huawei je završio s certifikacijom, i sve je zapravo spremno za predstavljanje koje se očekuje zajedno s Mate 30 obitelji, 19.9.

Prema izvoru Huawei Watch GT 2 je razvijan pod kodnim imenom “Latona” a nosit će oznaku LTN-B19.

Velika novost u odnosu na prethodnika je Harmony OS, mikrokernel operativni sustav koji će ionako impresivnu autonomiju Huawei Watch GT-a (meni traje 11 – 13 dana, uz konstantno upaljen heart rate monitor…) još poboljšati.

Prema fotografijama novi Watch GT 2 je tanji te ima još veći ekran i manje okvire. Ima dvije tipke kao i prethodnik, ugrađen je GPS čip a baterija je kapaciteta 445 mAh.

Huawei Watch GT 2 b

Osobno, glavna zamjerka Watch GT-u je što ne mogu s njime razgovarati, to će ispraviti Watch GT 2 – ima mikrofon i zvučnik.

Huawei Watch GT 2 će dolaziti u Sport i Classic inačici sa silikonskim, odnosno kožnim remenom. Očekuje se i dobra cijena, koja uvijek krasi Huawei pametne satove.

Napisao/la

Saša Kovačićek

Glavni urednik i osnivač portala Preporucamo.com s više od 25 godina iskustva u tech novinarstvu. Profesionalnu karijeru gradio je pišući ključne teme za vodeće regionalne magazine Mobil Media, BUG, VIDI i PCCHIP. Od 2010. vodi Preporucamo.com, pretvorivši ga u jedan od najdugovječnijih tehnoloških portala u regiji. Specijaliziran za dubinske recenzije mobilne tehnologije i potrošačke elektronike. Kontakt: [email protected] | WhatsApp: 095 8595 750

Možda će vas zanimati

3 34
Mobiteli

Vivo X100s na tržište dolazi u svibnju

Huawei logo PR
Huawei

Provjerite koje su aplikacije dostupne na HUAWEI P60 Pro pametnom telefonu

tekst1sl1 6
Novosti

A1 ponovno po džepu udara građane – ostali operateri čekaju „pravi trenutak”